Motúčko na prodejně ihned k odběru

Motúčko na prodejně ihned k odběru

Motúčko ihned k odběru

Nemůžete se dočkat a s příchodem příznivějšího počasí chcete na Vaši zahradu, do lesa nebo na stavbu vyrazit co nejdříve? Máme pro Vás řešení jak si pořídit elektrické kolečko Motúčko ještě dnes!

Stavte se v naší prodejně elpos elektro v Pelhřimově, Motúčko máme trvale skladem!

Elektrické kolečko Motůčko můžete objednat i v našem eshopu

Napsal

ČÍST VÍCE
Sezona Motúčko 2018 je zde!

Sezona Motúčko 2018 je zde!

Sezona elektrického kolečka Motůčko 2018 právě začíná

Po zimním klidu je tu jaro a s ním se probouzí zahrada, stavba i les. A s ním je tu i Vaše oblíbené elektrické kolečko Motúčko. I v roce 2018 pro Vás přinášíme kompletní sortiment elektrického kolečka Motúčko včetně příslušenství a možnosti zajištění náhradních dílů.

Aby Vaše informace o produktech elektrického kolečka Motúčko byla kompletní, přinášíme pro Vás kompletní katalog ke stažení.

Elektrické kolečko Motúčko objednávejte v našem eshopu nebo na prodejně elpos elektro Pelhřimov

Napsal

ČÍST VÍCE

Elektrické kolečko Motúčko | Bravo

motucko-pelhřimovSpouštíme pro vás nové internetové stránky s informacemi o elektrickém kolečku Motúčko a ostatních produktech jako Mokař,Motúčko Power a příslušenství k Motúčku.

Jako první možnost vám přinášíme kompletní informace o kompletním sortimentu elektrického kolečka Motúčko v přehledném katalogu 2013.

Napsal

ČÍST VÍCE

Elektrické kolečko Motúčko přeje hezký nový rok

mutúčko-pluhElektrické kolečko motúčko vám přeje úspěšný nový rok, plný úspěchů a zdraví! A pokud na vás dolehne na zahradě jarní únava, neváhejte využít služeb elektrického kolečka Motúčko.

Motúčko vám pomůže i se sněhem

Elektrické kolečko Motúčko vám pomáhá, i když vaše zahrada tvrdě spí! Motúčko je dokonalým pomocníkem při odklízení sněhu!

Napsal

ČÍST VÍCE

Elektrické kolečko Motůčko | 2015

elektrické kolečko motůčko - elpos-pelhřimov-akční nabídkaPřivítejte novou sezonu s elektrickým kolečkem Motúčko a dalšími produkty motůčko

Elektrické klečko Motúčko zahajuje novou sezonu 2015 a představuje nový katalog s kompletní nabídku elektrického kolečka Motúčko a příslušenství k Motúčku.

Napsal

ČÍST VÍCE

Motúčko Power

Motúčko Power je základní model motorového kolečka, který patří do řady PROFI. Model je vybaven zesíleným rámem, motorem o výkonu 300 W, 100l pozinkovanou korbou o tloušťce 1 mm, brzdou, širokou pneumatikou a madlem z měkké gumy. Motúčko POWER je univerzálně využitelné v oblasti komunálních služeb, stavebnictví, zahradnictví, sadařství a dalších oblastech.

Napsal

ČÍST VÍCE